Zakopiańskie mikołajki

4 grudnia na Plac Niepodległości w Zakopanem przybył w saniach ciągniętych przez siwe konie św. Mikołaj. Obdarował wszystkie grzeczne dzieci słodkimi prezentami. A plac w tym dniu tętnił radością, i śpiewem, mienił się kolorami. Na straganach można było kupić własnoręcznie wykonane przez uczniów ozdoby świąteczne. Szybko zniknęły świecidełka z naszego szkolnego stoiska. Dziewczęta pod kierunkiem s. Ewy Keffer rozbawiły publiczność swoimi piosenkami. Uczniowie z klasy 2c wzięli udział w konkursie na bajkowe przebranie. Andrzej Palider prezentując się w przebraniu rekina zdobył I miejsce a Aleksandra Cielusiak  i Patrycja Bukowska były  rybkami Nemo  i uzyskały wyróżnienia. Brawo!  Nasza szkolna choinka udekorowana elementami z bajki „ Gdzie jest Nemo” wyglądała cudnie! Dziękujemy wszystkim, którzy poświecili swój czas na przygotowanie się do Zakopiańskich Mikołajek.