XXIX Sztafetowy Bieg Niepodległości

Jak co roku, 10 listopada odbył się 29. Sztafetowy Bieg Niepodległości im.Marszałka Józefa Piłsudskiego, który przebiegał ulicami miasta i swoją metę miał przy Szkole Podstawowej nr 4 na Olczy. Jeden z odcinków trasy wiódł ulicą Karłowicza, obok naszej szkoły. Licznie zgromadzeni uczniowie z biało-czerwonymi chorągiewkami, dzwonkami znakomicie kibicowali uczestnikom. Przy takim aplauzie nasz biegacz Michał Majerczyk zdecydowanie wydłużył krok!
Starsi reprezentanci naszej szkoły w składzie: Marcin Chrustek 7a, Małgorzata Kożuch 7a, Maciej Obtułowicz 7a, Sebastian Sarnecki 7a, Bartłomiej Łojas 8b, Nikola Kurzeja 8b, Zofia Bafia 8a, Jan Palider 8b, Karolina Kapel 8b, Maciej Gryniewicz 8b i Kalina Tęcza 8a, zajęli 5
miejsce.
Młodsi nasi zawodnicy w składzie: Jakub Haber 6a, Małgorzata Zagórska 5b, Antoni Bielec 6b, Weronika Majerczyk-Swajnos 3a, Wiktor Haber 2a, Magdalena Zagórska 5b, Michał Majerczyk 5a, Maja Wajda 6b, Jakub Tarnawski 4a, Hanna Palider 4a, Jan Smalec 6b, Alicja Andrzejak 6a, uplasowali się na 1 miejscu. Wielkie gratulacje dla naszych biegaczy!

Zdjęcia: Marcin Szczerba
Tekst: Paweł Serwatowicz