XIII Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych

14 stycznia bieżącego roku 12 uczniów z zespołu muzycznego „Ogniki radości” wzięło udział w XIII Małopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych w Nowym Targu. Był to konkurs solistów w trzech kategoriach: klasy 1-3, 4-6 i gimnazja. Poziom tegorocznej edycji był wysoki. Pośród uczestników byli soliści ze studia piosenki z Nowego Targu. Jury oceniało walory głosowe, muzykalność i interpretację utworu.
Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych szkolnych koleżanek. II miejsce wyśpiewała sześcioletnia Patrycja Bukowska z kl.1c, a wyróżnienie w kategorii 4-6 otrzymała Kinga Mrowca-Kuscorz- uczennica kl.6b. W konkursie wzięli również udział: Urszula Mrowca-Kuscorz, Filip Socha, Paulina Socha, Martyna Dubnicka, Joanna Jaźwiec, Olga Gut, Marta Michalska, Maria Sieczka, Wiktoria Chramęga, Zuzanna Wojtowicz. Kolędy i pieśni zimowe przygotowywali pod kierunkiem s.Ewy Keffer. Wszystkim tym uczniom dziękujemy za piękny śpiew i zaangażowanie.