Wycieczka integracyjno-edukacyjna klasy 7a

Klasa 7a wraz z wychowawczynią panią Marleną Kałużniak wybrała się na wrześniową wycieczkę integracyjno- edukacyjną do Nowego Targu. Towarzyszył im także pedagog szkolny- pani Monika Kozieł- Górecka. Na początek- wspólny posiłek w restauracji, który był świetną okazją do rozmów, lepszego poznania się, integracji nowych uczniów w klasie. Kolejnym punktem wycieczki było obejrzenie spektaklu Teatru Wrocławskiego In-Art " Pierwsza miłość" w Miejskim Centrum Kultury. Przedstawienie miało na celu uwrażliwienie młodzieży na niebezpieczeństwa związane z hejtem w Internecie oraz uzależnieniami. Po spektaklu aktorzy wyjaśniali zachowania granych przez siebie postaci oraz odpowiadali na pytania widzów. To była cenna lekcja profilaktyczno-wychowawcza w bardzo kulturalnym anturażu!