Wycieczka edukacyjno-integracyjna klasy 6a

W środę 30 marca klasa 6a pojechała ze swoją wychowawczynią panią Marleną Kałużniak na integracyjno-teatralną wycieczkę do Nowego Targu. Po wspólnym posiłku w restauracji i rozmowach przy nim, wybraliśmy się na deser - najlepsze tradycyjne lody przy nowotarskim rynku. Spacerkiem, przy pięknej pogodzie, dotarliśmy do Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu. Z wielkim zaciekawieniem obejrzeliśmy spektakl "W pustyni i w sieci". Jego przekazem było ukazanie młodym widzom, jak można połączyć nieśmiertelną mądrość, która płynie z książek, ze źródłem nieograniczonych możliwości - komputerem. Bogatsi o wiedzę, nowe teatralne wrażenia i bliższe relacje z kolegami oraz koleżankami z klasy, wróciliśmy bezpiecznie do Zakopanego. To była udana wycieczka!

Tekst: Marlena Kałużniak