Wybraliśmy opiekuna Samorządu Uczniowskiego

W wyniku głosowania uczniowie klas IV-VI wybrali panią Annę Łukaszczyk- pedagoga i wychowawcę świetlicy na opiekuna Samorządu Uczniowskiego na lata szkolne 2014-2016.

Gratulujemy!

Już pora, aby również wybrać przewodniczącego SU, który będzie reprezentować nasze szkolne interesy.

Ogłaszamy:

1. Do dnia 26.09.14 r. należy zgłosić p. A. Łukaszczyk nazwiska kandydatów (z klas IV-VI) na przewodniczącego SU.
2. Dnia 26.09.14 r. o godz. 13.30 (pokój pedagoga na parterze) odbędzie się spotkanie organizacyjne kandydatów z opiekunem samorządu.
3. W dniach 29.09.- 5.10.14 r. na terenie szkoły trwać będzie kampania wyborcza- zasady ustalone z opiekunem samorządu.
4. 1.10.14 r. w sali gimnastycznej (5 godz. lekcyjna) kandydaci zaprezentują społeczności szkolnej swój program działania.
5. 6.10.14 r. od godz. 8.00 odbędą się wybory według ustalonego porządku.
6. 7.10.14 r. ogłoszenie wyników głosowania.

Opiekun SU A. Łukaszczyk