Witamy Przedszkolaków!

20 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się Otwarty Dzień dla Przedszkolaków pod hasłem ,,Wiosna tuż, tuż”. Nasi mali goście zostali przywitani po góralsku, jak przystało na szkołę położoną w najpiękniejszej dzielnicy Zakopanego u podnóża Tatr.  Następnie wysłuchali wiosennego koncertu na dzwonkach chromatycznych w wykonaniu uczniów klasy III a i III b. Potem uczestniczyli w warsztatach: plastycznych, muzycznych i ekologicznych, a także brali udział w zawodach sportowych. Na zakończenie zwiedzili szkołę.                  Przedszkolaku jeśli spodobała Ci się nasza szkoła do zobaczenia we wrześniu!

Dziękujemy nauczycielkom p T. Hoły, B. Rapacz, M. Zawadzkiej za przygotowanie tego spotkania.
                                                                                               Zrelacjonowała: B. Rapacz