Wiedza i umiejetności kluczem do sukcesu

Zakończyły się pierwsze etapy konkursów przedmiotowych organizowane przez kuratora oświaty. Przypomnijmy: każdy konkurs przedmiotowy rozpoczyna się od etapu szkolnego, potem najlepsi przechodzą do etapu rejonowego i wreszcie do etapu wojewódzkiego. Laureaci tego ostatniego etapu są zwolnieni ze zdawania egzaminu końcowego z danego przedmiotu i mają dodatkowe punkty w ubieganiu się o przyjęcie do wymarzonej szkoły średniej.
 
Wielu uczniów naszej szkoły zmierzyło się z trudnymi zagadnieniami i zakwalifikowało się do etapów rejonowych.
Jagoda Tęcza - matematyka, biologia, j. angielski, chemia, historia
Hanna Wojtowicz - matematyka
Jan Zwijacz- Kozica – j. angielski
Marta Gębala – j. angielski
Hanna Cudak – historia
Jagoda Tęcza – biblijny konkurs tematyczny, informatyczny konkurs tematyczny

Brawo! Gratulujemy i życzymy Wam sukcesów w dalszych zmaganiach konkursowych!
                                                                                                                         Joanna Bąk