W świątecznym nastroju

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka wystawiane przez uczniów pod czujnym okiem nauczycieli. Również w tym roku 19 grudnia cała społeczność szkolna zebrana w sali gimnastycznej mogła obejrzeć piękne świąteczne widowisko w wykonaniu młodych aktorów z klas 4c i 5d oraz śpiewaków ze szkolnego zespołu „Ogniki Radości”. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć biblijną historię Maryi i Józefa, którzy poszukiwali miejsca do schronienia na noc i ostatecznie znaleźli je w stajence. Jednak do ubogiej szopki i maleńkiego Jezusa przybyli honorowi goście trzej mędrcy i złożyli dzieciątku pokłon. Całość przedstawienia przepleciona była śpiewem kolęd i pastorałek oraz piękną grą na instrumentach. Dziękujemy uczniom za wzruszające jasełka a nauczycielkom p. Annie Chowaniec, p. Marlenie Kałużniak i s. Ewie Keffer za przygotowanie dzieci do programu artystycznego.