Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Tegoroczną uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego 2019/2020 rozpoczęliśmy Mszą Świętą w kościele OO. Bernardynów na Bystrem. Następnie w sali gimnastycznej po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego zabrał głos sekretarz miasta Zakopane pan Grzegorz Cisło. Powitał on uczniów, nauczycieli oraz rodziców informując o zmianach w naszej szkole. Funkcję nowego Dyrektora Szkoły objęła pani Aleksandra Łakomik - dotychczasowa p.o. Dyrektor Gimnazjum nr 2 im. ks. Prof. J. Tischnera w Zakopanem, a funkcję Wicedyrektora Szkoły przyjęła pani Marzena Polańska.

Dyrektor Aleksandra Łakomik serdecznie przywitała całą społeczność szkolną, a w szczególny sposób uczniów klas pierwszych oraz tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg Trójki, życząc im powodzenia i szybkiego zaklimatyzowania się w nowej szkole przy wsparciu starszych kolegów, wychowawców i nauczycieli.

W imieniu całej społeczności uczniowskiej życzymy pani dyrektor i pani wicedyrektor wielu sukcesów w pracy, nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów i absolwentów szkoły, stałego wsparcia od zawsze zaangażowanej i pomocnej kadry pedagogicznej i pracowników obsługi. „Dobrych wiatrów!”-   jak często powtarzał patron naszej szkoły Mariusz Zaruski, aby nasza wspaniała szkoła mogła kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia i wychowania.