Sztafetowy Bieg Niepodległości

Dnia 10 listopada nasza szkoła wystawiła dwa zespoły do XXVIII Sztafetowego Biegu Niepodległości. Tradycyjnie start odbył się w Parku Miejskim i ulicami Zakopanego prowadził do Szkoły Podstawowej nr 4 na Olczy. Nasi reprezentanci pobiegli bardzo dobrze, sztafeta młodsza zajęła 3 miejsce, natomiast starsi uplasowali się na 2 miejscu. Skład sztafety klas 4-6: Marcin Chrustek, Ewelina Kułach, Jakub Haber, Klementyna Gąsienica-Mracielnik, Jakub Galica, Aniela Mrowca-Kuscorz, Rafał Luberda, Wiktoria Tatar, Marcel Leniewicz, Dominika Bafia, Maciej Obtułowicz, Małgorzata Kożuch. Sztafeta starsza klas 7-8: Szymon Ustupski-Chyc, Karolina Grabska, Patryk Ślusarz, Anna Zalińska, Wojciech Górecki, Helena Konopka, Patryk Kucharski, Karolina Kapel, Dariusz Żegleń, Justyna Zagórska. Dziękujemy Wam za udział w zawodach i gratulujemy podium!

Tekst: Paweł Serwatowicz