Szkolne Koło Wolontariatu SP3

Drodzy Uczniowie,
w tym roku szkolnym ruszyło w naszej szkole Szkolne Koło Wolontariatu "Pomagam, bo lubię". Koordynatorkami SKW w SP3 w Zakopanem są panie Monika Kozieł-Górecka i Marlena Kałużniak, które zapraszają uczniów klas V-VIII do zdobycia odznaki "Aktywnego Wolontariusza". Za aktywne uczestniczenie w akcjach wolontariatu możecie nie tylko otrzymać dodatkowe punkty przy aplikowaniu do szkół ponadpodstawowych, ale także przyczynić się do niesienia dobra, przez co samemu stać się bardziej szlachetnymi. Będziemy na bieżąco informować Was o różnych akcjach wolontariatu, ale również Wy możecie wychodzić z inicjatywą, swoimi pomysłami. Pomaganie USZLACHETNIA!

P. S. Wszelkich dodatkowych informacji udzialeją koordynatorki Szkolnego Koła Wolontariatu (KSW) - p. Monika Kozieł-Górecka i p. Marlena Kałużniak