Świętowanie ukończenia kursu "OK ZESZYT"

Dzień 23 czerwca to okazja do świętowania przynajmniej z trzech powodów: Dzień Ojca, zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji oraz ukończenie kursu "OK ZESZYT" przez klasy IV a i IVb ! :) Za to ostatnie chciałabym bardzo podziękować naszym uczniom- za  wspólnie spędzony rok szkolny pod hasłem "OK ZESZYT", za podjęcie wyzwania prowadzenia OK zeszytu na lekcjach języka niemieckiego, za odwagę w próbowaniu czegoś nowego i za wysiłek włożony w pracę z OK zeszytem. Gratulacje należą się Nam wszystkim i każdemu z osobna, dlatego zarówno cała klasa , jak i każdy uczeń  wszyscy zostali uhonorowani OK-dyplomem. Myślę, że ten pedagogiczny eksperyment  w pełni się udał i dlatego w następnym roku szkolnym będziemy kontynuować prowadzenie OK ZESZYTU mając na uwadze informację zwrotną, aby udoskonalić jego formę i z jeszcze większym zapałem go tworzyć by pomagał nam się uczyć. Udało się także wyłonić w każdej klasie najbardziej OK "OK ZESZYTY" :) Ja jestem dumna z każdego OK ZESZYTU! Życzę wszystkim OK wakacji;)

Nauczycielka języka niemieckiego
Marlena Kałużniak