Spotkanie autorskie

5 maja 2016 r. kilka uczennic wraz z p. Teresą Hoły i p. Joanną Bąk wzięły udział w przemiłym spotkaniu autorskim w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zakopanem. Gościem spotkania była autorka książek dla najmłodszych czytelników pani Barbara Gawryluk. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały przejmujących opowieści o Dżoku, Klifce i Balticu bohaterach prezentowanych książek. Pani Barbara Gawryluk jest nie tylko pisarką, ale także dziennikarką radiową i tłumaczką. W naszej szkolnej bibliotece znajduje się seria tajemnic, które wyjaśniają Lasse i Maja w przekładzie z języka szwedzkiego na język polski pani Barbary Gawryluk. Na zakończenie dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z autorką i otrzymać dedykację w zakupionych książeczkach.