Puchary, medale, nagrody wręczone!

19 października w sali obrad Urzędu Miasta Zakopane miała miejsce uroczystość podsumowania XX Letniej Ligi Biegowej oraz sportowej rywalizacji w roku szkolnym 2014/2015. W pierwszej jej części odbyło się wręczenie indywidualnych nagród dla najlepszych zawodników w lidze biegowej. W gronie wyróżnionych znaleźli się także nasi uczniowie.

Nikola Komorowska 3b – I miejsce
Amelia Polanowska 2a – II miejsce
Mateusz Klimek 2a – III miejsce
Marcelina Majerczyk 6b – IV miejsce
Szymon Zarzycki 5b – V miejsce
Zuzanna Wojtowicz 5b – VI miejsce

Nasza szkoła w generalnej klasyfikacji XX Letniej Lidze Biegowej zajęła II miejsce!
Drugim punktem uroczystości było podsumowanie rywalizacji całorocznej
Na końcowy wynik złożyła się suma punktów zdobytych w zawodach jesiennych, zimowych i wiosennych.  Trójka zajęła III miejsce!
W tym miejscu chcemy złożyć wielkie gratulacje wszystkim naszym uczniom, którzy swoją piękną postawą przyczynili się do tego sukcesu. Dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły, za wielkie zaangażowanie i poświęcenie. Życzymy dalszych sukcesów na arenach sportowych.