Pomaganie uszlachetnia

W dniach 7-8 grudnia odbył się tzw. "Weekend Cudów", czyli finał Szlachetnej Paczki. Nasza rodzina otrzymała swoją paczkę w niedzielę - 8 grudnia. Cała akcja pokazała, że dzięki współpracy trio RODZICE- UCZNIOWIE- ( NAUCZYCIELE, PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI) SP3 w domu innych pojawiła się radość, ulga, wiara w drugiego człowieka, nadzieja- i to jeszcze w tak wyjątkowym przedświątecznym czasie. Udało się zebrać 6272zł oraz dary z listy rodziny i dodatkowe prezenty, co sprawiło, że szacunkowa wartość paczki wyniosła około 9000zł. Pieniądze zostały zagospodarowane na: kupno kuchenki gazowo-elektrycznej plus podłączenie jej, bony towarowe na kwotę 3500zł, opłacenie rachunków za prąd na kwotę 1310zł oraz prezenty dla pana Władysława i dzieci. Słowa podziękowania od Rodziny, Wolontariuszki Szlachetnej Paczki i raport z jej doręczenia - na załączonych zdjęciach. Razem możemy więcej! A pomaganie uszlachetnia.
                                                                                         Tekst: Marlena Kałużniak