Podsumowanie Szkolnej Ligii Sportów Zimowych

W dniu 8 maja 2017 roku w Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Zakopanem miało miejsce uroczyste zakończenie 40 Szkolnej Ligii Sportów Zimowych, podczas którego wręczone zostały puchary oraz pamiątkowe nagrody w postaci zegarów dla sportowców w roku 2016/2017. Było to bardzo miłe wydarzenie dla szkoły, które spowodowane było wspaniałymi wynikami naszych uczniów.

Liga łyżwiarska:

Kategoria dziewcząt rocznik 2008 i mł:
V miejsce Zofia Nawalaniec

Kategoria chłopców rocznik 2008 i mł:
I miejsce Michał Obtułowicz, IV miejsce Damian Wiatr

Kategoria Dziewcząt rocznik 2006-2007:
II miejsce Julia Sabuda

Kategoria chłopców 2006-2007:
III miejsce Stanisław Solik

Kategoria dziewcząt rocznik 2004-2005:
I miejsce Liwia Kubin

Kategria chłopców 2004-2005:
II miejsce Filip Cybulski, III miejsce Szymon Zarzycki, V miejsce Ksawery Solik

Świetna postawa wszystkich zawodników z Trójki podczas wszystkich rywalizacji przyczyniła się do wielkiego wspólnego sukcesu, jakim było zwycięstwo w łyżwiarstwie w Generalnej Klasyfikacji Szkół!!!

Nasz jedyny reprezentant naszej szkoły w biegach narciarskich Karol Stachoń również dostarczył nam wiele powodów do radości i dumy zajmując w generalnej klasyfikacji fantastyczne II miejsce.

Jesteśmy z Was dumni, życzymy Wam dalszych sukcesów na arenach sportowych.