Nowy rok szkolny 2015-2016 rozpoczęty!

1 września 2015r. cała społeczność szkolna o godzinie 8.00 uczestniczyła w uroczystej mszy świętej prosząc o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym. Eucharystii przewodniczył o. Ernest proboszcz parafii p.w. św. Antoniego na Bystrem a katecheta o. Sancjusz w krótkim rozważaniu przypomniał nam, że sprawcami naszego sukcesu jesteśmy „my sami”, drugi człowiek i przede wszystkim Bóg, który jasno wytycza nam drogę.  Pani dyrektor serdecznie przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli a przede wszystkim dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg naszej szkoły. Życzyła wszystkim siły i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz radości z rozwijania swoich talentów i zainteresowań. W uroczystości wziął udział zastępca burmistrza pan Wiktor Łukaszczyk. Na zakończenie uczniowie rozeszli się ze swoimi wychowawcami na swoją pierwszą lekcję w roku szkolnym 2015/16.