Nareszcie wakacje!

22 czerwca -  na ten dzień czekała cała społeczność szkolna - zakończenie roku szkolnego! Po uroczystej Mszy św. uczniowie, nauczyciele i rodzice zgromadzili się w sali gimnastycznej. Pani Elżbieta Konopka  dyrektor szkoły przywitała gości i przedstawiła najważniejsze dokonania naszych uczniów w  minionym roku. Następnie  Wiktor Łukaszczyk zastępca burmistrza wraz z panią dyrektor w asyście nauczycieli wręczali najlepszym uczniom świadectwa oraz dyplomy i nagrody laureatom, finalistom  konkursów przedmiotowych i tematycznych. Wyróżniający się szkolni sportowcy otrzymali pamiątkowe puchary. Pan Wiktor Łukaszczyk przekazał gratulacje wszystkim dzieciom, które dziś zakończyły zajęcia dydaktyczno- wychowawcze. Podziękował  całej kadrze pedagogicznej i złożył nauczycielom wyrazy uznania za ich całoroczną pracę. Do rodziców skierował słowa podziękowania za codzienny trud wychowania swoich dzieci i owocną współpracę ze szkołą. Ze wzruszeniem pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę nauczyciela  Krzysztofa Szczerbę dziękując za wieloletnia pracę, wysiłek i trud wychowawczy w naszej szkole. Życzymy mu zdrowia na długie lata oraz radości. Mamy nadzieję, że pan Krzysztof będzie podtrzymywał serdeczne więzi ze szkołą i z nami. Na zakończenie pani dyrektor podziękowała uczniom za kolejny rok nauki i przekazała całej społeczności szkolnej życzenia słonecznych, pełnych przygód i nowych wrażeń oraz bezpiecznych wakacji. Życzyła, aby wszyscy powrócili do szkoły 3 września z nowym zapasem sił do realizacji planów i marzeń.