Mistrz Kaligrafii 2023 – ogłoszenie wyników

20 kwietnia 2023 roku odbył się Szkolny Konkurs Kaligraficzny ,,Mistrz Kaligrafii”, którego organizatorem była nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i muzyki p. Bogusława Rapacz. W konkursie brało udział 15 uczniów z klas drugich i trzecich wyróżnionych przez swoich wychowawców. Celem konkursu było staranne i bezbłędne przepisanie wybranych wierszy pod hasłem ,,Wiosenne przebudzenie”.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe – akcesoria szkolne do pisania i zajęć artystycznych, a uczestnicy słodkie przekąski.

ZWYCIĘZCY KONKURSU KALIGRAFICZNEGO 2023

KLASY DRUGIE:

I  miejsce – Maksymilian Bubeła
                       II  miejsce – Magdalena Zubek i Klemens Morańda
                      III  miejsce -  nie przyznano

KLASY TRZECIE

I  miejsce – Stanisław Górz
                       II  miejsce – Zofia Gąsienica - Gut
                      III  miejsce -  Zofia Fidzińska

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkich zainteresowanych uczniów zapraszamy do udziału w następnej edycji Szkolnego Konkursu Kaligraficznego w roku szkolnym 2023/2024.

Tekst: Bogusława Rapacz