Międzyszkolne zawody rowerowe

W dniu 16 września 2015r. na Górnej Równi Krupowej odbyły się zawody rowerowe MTB Szkół Podstawowych. Nasza liczna szkolna reprezentacja spisała się bardzo dobrze, zajmując w kategorii chłopców 2 miejsce, a w kategorii dziewcząt 1 miejsce!!!
Na końcowy wynik klasyfikacji generalnej miały wpływ świetne wyniki naszych uczniów.
W najstarszej kategorii wiekowej dziewcząt 3 miejsce zajęła Anna Skarbek Malczewska.
Rywalizacja zawodniczek rocznika 2004 to pełna dominacja naszej szkoły. Świadczy o tym obecność aż 7 naszych uczennic w pierwszej dziesiątce. Pierwsze miejsce zajęła Liwia Kubin, a 2 miejsce Zofia Gąsienica Mikołajczyk. W kategorii dziewcząt 2006 – 2007 zwycięstwo odniosła Nikola Komorowska.
W najmłodszej kategorii chłopców w pierwszej dziesiątce również znalazło się aż 7 naszych zawodników w tym dwóch stanęło na podium. 2 miejsce zajął Michał Obtułowicz, natomiast 3 miejsce Patryk Kucharski.