Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Miś pluszowy, miś kudłaty,
biały, czarny lub łaciaty.
Wszystkie misie my kochamy,
bo ich święto dzisiaj mamy.

Przedstawicielki Małego Samorządu Uczniowskiego: Łucja, Rozalka i Kamila zorganizowały konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Realizacja zadania trwała dwa tygodnie. Najpierw uczniowie z klas 1-3 na zajęciach  świetlicowych wykonali prace plastyczne na temat „Mój miś”, następnie dziewczynki przygotowały nagrody i wykonały gazetkę prezentującą rysunki. Finał konkursu odbył się 25 listopada, kiedy to chętni uczniowie przynieśli do szkoły swoje misie. Starsze uczennice rozdały nagrody i wykonały  pamiątkowe zdjęcia. Zajęcia świetlicowe w tym dniu poświęcone były pluszowemu misiowi. Dzieci obejrzały prezentację i dowiedziały się skąd wzięła się ta zabawka, oglądały kreskówki i bawiły się misiami.
Obejrzyjcie zdjęcia z naszej wesołej zabawy :) :)

Tekst: Elżbieta Bobowska