Mam talent

10 maja 2023 roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja konkursu MAM TALENT.  Organizatorami konkursu byli opiekun Małego Samorządu Uczniowskiego Elżbieta Bobowska oraz wychowawcy świetlicy Katarzyna Marusarz, Regina Krawczyk i Ewa Kuczyńska. 31 utalentowanych uczestników z klas 1-3 zaprezentowało swoje zdolności  w kategoriach : śpiew, taniec akrobatyczny i gra na instrumencie.  Jury w składzie : pani dyrektor Aleksandra Łakomik,, pani Bogusława Rapacz, pani Joanna Bąk oraz przedstawicielki Małego Samorządu Uczniowskiego Łucja Bobek i Kamila Górecka przyznało nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

Nagroda główna: Hania Maczańska klasa 1A

I miejsce: Staś Krupa klasa 2A
                  Amelia Lutoborska klasa 3A

II miejsce:  Kapela Jaśka Bukowskiego klasa 2A
                    Zespół taneczny COCO SPOCO klasa 3A

III miejsce:  Julka Sienkiel i Hania Filipczak klasa 1B
                      Milena Szlamczyk klasa 1A

Wyróżnienie: Zosia Bafia i Patrycja Kułach klasa 1B

W konkursie wzięli udział także uczniowie, którzy nie znaleźli się wśród nagrodzonych, ale także otrzymali gromkie brawa i oglądaliśmy ich występy z wielką przyjemnością. Byli to:

Gosia Nocuń klasa 1A
Hania Rozwadowska, Zosia Rozwadowska, Emilka Balicka klasa 2A
Wiktoria Harnika, Tosia Tylko klasa 3A
Łukasz Harnik, Antek Pilch klasa 2A
Maja Galica klasa 2A
Nina Gaura klasa 3B
Karolina Zalińska, Olesia Grechyshkina klasa 3A
Zuzia Zwijacz klasa 3B
Zosia Gąsienica klasa 3B
Olena Poznakova klasa 3A
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzicom za włożony wysiłek w przygotowanie występów i pięknych strojów. Dzięki wam  uczniowie klas 1-3oraz nauczyciele spędzili mile czas przy muzyce podziwiając występy dzieci, ich zaangażowanie i uśmiech na twarzach. Podziękowania kierujemy także do Rady Rodziców, która ufundowała nagrody.
Konkurs poprowadziły uczennice z klasy 8B Weronika Wądrzyk i Antonina Bobek. Dziękujemy!

Tekst: Elżbieta Bobowska