Mam talent

19 maja odbyła się w naszej szkole kolejna edycja konkursu MAM TALENT.  Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami , panią Marią Bednarek oraz panią Elżbietą Bobowską. 27 utalentowanych uczestników z klas 1-3 zaprezentowało się w kategoriach : śpiew, taniec, gimnastyka, akrobatyka i gra na instrumencie.  Jury w składzie : Pani Dyrektor Aleksandra Łakomik, Pani Dyrektor Marzena Polańska, Pani Anna Matanyj, Przewodnicząca Dużego Samorządu Uczniowskiego Maja Janczy, Przewodnicząca Małego Samorządu Uczniowskiego Zofia Nosal przyznało nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

I miejsce: Aniela Wolska
                  Jelizawieta Kazanchuk

II miejsce:  Amelia Lutoborska
                     Jan Bukowski

III miejsce:  Antoni Pilch,  Hanna i Zofia Rozwadowskie, Barbara Mrowca- Kuscorz, Maja Galica, Emilia Balicka

Wyróżnienie Dyrekcji :   Gabriela Grzybek

Wyróżnienia:
  Rozalia Smalec
  Gabriela Gomółka
  Zofia Gąsienica Gut
  Andre Marusarz
  Łucja Bobek
  Zuzanna Zwijacz
  Julia Nawalaniec
  Nina Gaura
  Kamila Górecka
  Antonina Tylko
  Wiktoria Harnik

Nagrodzonych uczniów i ich talenty będzie można podziwiać podczas Dnia Rodziny ( 11 czerwca) organizowanego w naszej szkole.
Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, a rodzicom i uczestnikom za przygotowanie występów.
Największą nagrodą dla organizatorów był uśmiech na twarzach dzieci, zarówno uczestników jak i widowni oraz pozytywne opinie rodziców.

Tekst: Maria Bednarek