List gratulacyjny

15 września podczas Rady Pedagogicznej zaszczycili nas swoją obecnością pan Wiktor Łukaszczyk Zastępca Burmistrza oraz pani Zofia Kiełpińska Naczelnik Wydziału Edukacji, Turystyki i Sportu, którzy przekazali na ręce pani Dyrektor bukiet róż oraz list gratulacyjny od Burmistrza Miasta Zakopane pana Leszka Doruli. Burmistrz Miasta przekazał całemu gronu pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły słowa wdzięczności i uznania za pracę i osobiste zaangażowanie w staranną i wszechstronną edukację oraz kształcenie postaw naszych uczniów. Owocem tej pracy są uzyskane przez nas najwyższe wyniki w nauczaniu w Powiecie Tatrzańskim. Pan burmistrz życzył wszystkim dużo sił i zapału w kontynuowaniu naszego dzieła, rozwijaniu zainteresowań, pasji, kreatywności wychowanków, aby nadal osiągali sukcesy w przyjaznej atmosferze szkoły.