Lekcje z rodzicami

W klasie 1a odbyły się lekcje prowadzone przez rodziców, by w ten sposób zapoznać dzieci z zawodem, który wykonują. Tata Hani jest żołnierzem – opowiedział o swojej odpowiedzialnej i trudnej pracy związanej z troską o  bezpieczeństwo naszej ojczyzny. Mama Zosi jest introligatorem, pokazała w jaki sposób można oprawić, czyli zrobić okładkę do nowej książki i jak dać drugie życie starej, zniszczonej księdze. W czasie lekcji uczniowie wykonali piękne notesiki. Rodzice Igi są trenerami karate – zapoznali z zasadami, które musi przestrzegać każdy karateka, a także przeprowadzili z uczniami trening, do którego pierwszaki podeszły z dużym zapałem. Bardzo dziękujemy rodzicom za czas poświęcony uczniom i przekazaną wiedzę.

Tekst: Zofia Skowronek