Konkurs plastyczny dla klas 1-3 „MOJA MAMA I JA”

W tym roku szkolnym mieliśmy zaplanowany w świetlicy konkurs plastyczny „Moja mama i ja”, który miał się odbyć w maju. Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby konkurs się odbył. Zachęcamy wszystkie dzieci, aby wykonały prace plastyczne na zadany temat. Przedstawcie w nich siebie ze swoją mamą, np. na spacerze, podczas sprzątania, zabawy, odrabiania lekcji. Na pewno macie jeszcze lepsze pomysły. Swoje prace wykonajcie na kartce A4, koniecznie w układzie poziomym, dowolną techniką. Wykonajcie zdjęcie, także poziomo i przyślijcie na adres elawe@tpn.pl Wasze zdjęcia będą zamieszczone na stronie szkoły w zakładce uczniowie-świetlica-wydarzenia. Zachowajcie swoje prace. Gdy wrócimy do szkoły, zawiesimy je na gazetce. Postaramy się was też nagrodzić.

Czekamy na wasze prace do 22 maja, aby w Dniu Matki, czyli 26 maja pojawiły się na stronie szkoły.
Pani Ela i pani Marysia