KONKURS „MÓJ ZESZYT-MOJA WIZYTÓWKA”

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów klas I-III do udziału w konkursie organizowananym przez Mały Samorząd Uczniowski na najładniejszy zeszyt.
Szczegółowe informacje w regulaminie oraz u przedstawicieli MSU.

Regulamin szkolnego konkursu na najładniejszy zeszyt „Mój zeszyt- moja wizytówka”

1. Organizatorem konkursu jest Mały Samorząd Uczniowski SP nr 3 im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Zakopanem.
2. Konkurs trwa od 4 stycznia 2017 do 31 maja 2017.
3. Ocenie podlegają zeszyty z języka polskiego.
4. Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach: klasa I oraz klasy II-III.
5. Główne cele konkursu :
 - zachęcenie uczniów do starannego prowadzenia zeszytów
- poprawa znajomości ortografii i interpunkcji
6. Zgodnie z regulaminem konkursu najładniejszy zeszyt to:
 - zeszyt podpisany  imię, nazwisko, klasa, przedmiot)
 - zeszyt zadbany (oprawiony, niezniszczony, czysty, bez zagięć, z właściwą liczbą kartek)
 - zeszyt prowadzony systematycznie- notatki z lekcji plus zadania domowe ( nie stwierdza się braków)
 - zeszyt w którym pismo jest  czytelne, staranne, przejrzyste, bez licznych skreśleń i śladów korektora
 - zeszyt w którym brak błędów ortograficznych
7. Oceniane będą również własne pomysły uczniów mające wpływ na estetykę zeszytu: interesujący sposób podkreślania tematów lub wyodrębnienia najważniejszych informacji z lekcji .
8. Uczniowie najładniejszych zeszytów otrzymają dyplomy oraz nagrody.
9. Informacja o terminie i miejscu wręczania nagród zostanie podana w terminie późniejszym.