Konkurs czytelniczy dla klas drugich

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas II do udziału w konkursie czytelniczym „Zabawne historie z niezwykłymi bohaterami”.

• Konkurs odbędzie się 3 marca 2020r. na ustalonych godzinach lekcyjnych.
• W konkursie wezmą udział uczniowie kl. IIa i IIb.
• Uczniów kl. IIa obowiązuje znajomość treści książki Agnieszki Stelmaszyk
„  Upiorne andrzejki”. Uczniów kl.IIb obowiązuje znajomość treści książki Agnieszki Stelmaszyk „ Monia ratuje Faraona”.  Wybraną lekturę należy przeczytać do końca lutego 2020r.
• Konkurs przebiega w dwóch etapach:
I etap indywidualny - na wyznaczonej lekcji uczniowie w formie pisemnej będą odpowiadać na pytania wykazując się znajomością i zrozumieniem treści lektury.
O zwycięstwie zadecyduje suma uzyskanych punktów.
II etap zespołowy- na wyznaczonych lekcjach uczniowie podzieleni na dwuosobowe zespoły będą wykonywać dowolną techniką plastyczną ilustracje do lektury i stworzą własną klasową książeczkę.

Dla zwycięzców czekają nagrody!
                                                                                   nauczyciel bibliotekarz
                                                                                          Joanna Bąk