Konkurs czytelniczy dla klas 2 rozstrzygnięty!

Szkolny konkurs czytelniczy „Przygody wiernego psa Lampo” zorganizowany dla uczniów klas drugich został przeprowadzony metodą projektu. Uczniowie najpierw przeczytali lekturę Romana Pisarskiego pt. „ O psie, który jeździł koleją”, następnie rozwiązywali test wiedzy, potem wykonali piękne prace plastyczne o psie Lampo, z których powstały klasowe ilustrowane książeczki. Oto werdykt:

Test wiedzy
1 miejsce  Zuzanna Zwijacz 2b
2 miejsce  Maksymilian  Kozioł 2b, Jakub Bomba 2a
3 miejsce  Wiktoria Radoń 2a, Anna Król- Muma 2b, Mikołaj Ryziński 2a
4 miejsce Zofia Gąsienica- Gut 2b, Jakub Skarbek – Malczewski 2a.

Praca plastyczna
Nagrody otrzymali: Jan Tatar 2a, Oliwia Ziomek 2a, Szymon Bafia 2a, Sebastian Kurkowiak 2b, Andrzej Szaflarski, Filip Gąsienica 2b, Mateusz Strączek 2b.
Gratulujemy!

Dziękuję wszystkim drugoklasistom za udział w szkolnym konkursie czytelniczym i już teraz zapraszam Was do uczestnictwa w przyszłym roku.
Serdeczne podziękowania kieruję do Rady Rodziców za ufundowanie nagród rzeczowych dla uczniów.

Tekst: Joanna Bąk