Koniec leniuchowania!

Za nami dwa miesiące wspaniałych beztroskich wakacji. Nie tak łatwo jest nam pożegnać plaże tonące w słońcu, błękit nieba, ścieżki górskie wśród zielonych lasów, niezwykłe przygody i wakacyjnych przyjaciół.  Zabrzmiał już pierwszy dzwonek, który radośnie przypomniał nam, że czas wrócić do szkoły. 1 września społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Świętej odprawionej przez proboszcza parafii o. Ernesta modląc się o światłość Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo w nadchodzącym roku szkolnym. W sali gimnastycznej pani dyrektor Elżbieta Konopka uroczyście przywitała uczniów, rodziców, dziadków, a w szczególności pierwszoklasistów, przedszkolaków i tych uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg „Trójki”. Przedstawiła nowych nauczycieli i wychowawców. Pani dyrektor życzyła uczniom zapału w zdobywaniu wiedzy i wielu sukcesów w nauce a nauczycielom wyrozumiałości i cierpliwości. Serdecznie zaprosiła wszystkich uczniów do sal lekcyjnych  na pierwsze spotkanie  z wychowawcami.