Komunikat dyrektora

Szanowni Państwo!
            
                    Od poniedziałku 4 maja 2020 roku będzie można korzystać z boisk szkolnych w grupach do 6-sciu osób w godzinach od 8.00 do 14.00 – dyżur przy uczniach korzystających z boisk pełnili będą nauczyciele wychowania fizycznego, a w godz: 14.00-19.00 ktoś z pracowników obsługi.

Proponujemy, abyście Państwo rodzice w danej klasie (oczywiście jeżeli chcecie) umówili grupkę dzieci i zadzwonili do szkoły w celu zarezerwowania (sekretariat czynny od godz: 9.00 do 14.00).

Jak informowałam powyżej, szkoła zapewni opiekę na miejscu. Dzieci powinny przynieść ze sobą np. piłki ,albo rakietki do badmintona, skakanki itp, gdyż na razie nie chciałabym udostępniać szkolnego sprzętu, który jest zdezynfekowany.

Aleksandra Łakomik – dyrektor szkoły