Kolejna szkoła z tytułem Szkoła Ucząca Się!!!

24 listopada 2017 roku nauczyciele naszej szkoły: pani Sabina Miś, Bernadeta Kurowska, Małgorzata Zawadzka miały okazję uczestniczyć w Panelu Koleżeńskim, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stefana Mierzwy w Rakszawie. W tym dniu gospodarze zdecydowali się otworzyć swoje sale, by pokazać w jaki sposób pracują z uczniami technikami Oceniania Kształtującego. Obserwacji poddawane były:

Strategia I:
•Określanie kryteriów lekcji
•Odwoływanie się do kryteriów lekcji
•Odwoływanie się do wcześniejszej wiedzy uczniów
•Podsumowanie do kryteriów sukcesu

Strategia IV:
•Praca w parach
•Dokonywanie samooceny.

Serdecznie gratulujemy Szkole Podstawowej nr 2 uzyskania tytułu Szkoły Uczącej Się i życzymy dalszych sukcesów w pracy z Ocenianiem Kształtującym.
                                                                                                                                                                            Tekst: Bernadeta Kurowska