Klasy 6a i 7b na Sarniej Skałce

18 października podczas tegorocznego Rajdu Zaruskiego kasy 6a i 7b z opiekunami p. Sebastianem Kłosokiem i p. Łukaszem Pacem wybrały się na Sarnią Skałkę. Wyprawa zaczęła się od przejścia ze szkoły do Doliny Białego, a stamtąd Drogą pod Reglami do Doliny Strążyskiej, gdzie odbyła się dłuższa przerwa przed zdobyciem ustalonego wzniesienia. Po przerwie wszyscy ruszyli w górę przez Przełęcz Białego na Sarnią Skałkę ( 1377m n.p.m.). Na szczycie uczniowie podziwiali panoramę naszego miasta oraz przyglądali się Giewontowi. Do szkoły wrócili Ścieżką nad Reglami przez Halę Kalatówki. Podczas rajdu dopisała piękna pogoda i nikogo nie opuścił świetny humor. Uczniowie już teraz nie mogą doczekać się następnej wycieczki w góry.
                                                                              Napisała Karolina Studlik 6a