IX MEMORIAŁ IM. GEN. MARIUSZA ZARUSKIEGO

Termin i miejsce zawodów:   1 marca 2019 r. stok Gubałówka –Polana Gubałówka

Konkurencja: Slalom GIGANT – jeden przejazd

Program zawodów:

28 lutego 2019 r. (czwartek)
- odbiór numerów startowych przez wychowawców klas

1 marca 2019 r. (piątek)

8.00 – wyjazd spod szkoły na miejsce zawodów (stok Gubałówka –Polana Gubałówka),
– obowiązkiem wychowawców i nauczycieli pełniących opiekę jest posiadanie listy uczniów jadących busem oraz własnym transportem z rodzicami.
– obowiązkiem ucznia i rodzica jadących na stok własnym transportem jest osobiste poinformowanie wychowawcy (nauczyciela pełniącego opiekę ) o przybyciu na stok.

8.30 -  rozgrzewka

9.40 – oglądanie trasy

10.00 – START  - przejazd zawodników wg kolejności numerów,

12.00 – Powrót do szkoły:
– obowiązkiem wychowawców i nauczycieli pełniących opiekę jest posiadanie listy uczniów wracających busem oraz własnym transportem z rodzicami.
– obowiązkiem ucznia i rodzica wracających ze stoku własnym transportem jest osobiste poinformowanie wychowawcy (nauczyciela pełniącego  opiekę)   o opuszczeniu stoku i powrocie do szkoły.

13.30 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w poszczególnych kategoriach
             (szkoła, sala gimnastyczna).