II miejsce drużyny chłopców w mistrzostwach okręgu w piłce ręcznej

Dnia 26 kwietnia 2018 roku w Suchej Beskidzkiej drużyna chłopców brała udział w rozgrywkach rejonowych w piłce ręcznej. Chłopcy , aby awansować do tych zawodów wcześniej wygrali pojedynki w gminie Zakopane oraz w powiecie tatrzańskim. Do najważniejszej rywalizacji przystąpiły cztery najlepsze drużyny z powiatów: nowotarskiego, myślenickiego, suskiego i tatrzańskiego. Nasi piłkarze w składzie: Andrzejak Damian, Adamczyk Krystian, Bobak Paweł, Klimek Mateusz, Knapczyk Bartosz, Knapczyk Maciej, Konkol Denis, Mizerski Oskar, Płaza Mateusz, Sarota Bartłomiej, Solik Ksawery, Solik Stanisław, Śledź Stanisław, Tatar Roman dzięki wielkiemu zaangażowaniu, ofiarnej walce w każdym meczu wywalczyli rewelacyjne 2 miejsce!!! Gratulujemy sukcesu!!!

Opiekun: Marcin Szczerba