Gratulacje - przewodniczący dużego samorządu uczniowskiego wybrany!

2 października odbyły się w naszej szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Kandydatami, którzy ubiegali się o tę funkcję byli: Szymon Wnuk, Katarzyna Sotwin, Amelia Bachleda – Kubit, Karol Wypychowski i Ewelina Kułach. Każdy z kandydatów miał własny, oryginalny program wyborczy. Jednak demokratyczne wybory przeprowadzone wśród uczniów klas 4-8 wyłoniły najlepszych.
Zwyciężył Karol Wypychowski z klasy 8 i tym samym został wybrany przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego!

Jego zastępcą został Szymon Wnuk z klasy 7a.
Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zaangażowanie podczas kampanii i chęć pracy na rzecz szkolnej społeczności. Wszystkich uczniów zachęcamy do współpracy z samorządem, dzielenia się ciekawymi pomysłami i inicjatywami.

Tekst: Marianna Matuszyk