Gdy zabłyśnie gwiazdka

20 grudnia 2019r. odbył się Szkolny Koncert Kolęd i Pastorałek " Gdy zabłyśnie gwiazdka", który wprowadził nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Śpiewanie pieśni bożonarodzeniowych to wspaniała tradycja. Wspólne kolędowanie jest jednym z bardzo ważnych sposobów głębszego przeżywania świąt narodzenia Jezusa. W doborze repertuaru zdecydowanie dominowały kolędy znane i śpiewane już od dawna jak: ,,Wśród nocnej ciszy", ,,Przybieżeli do Betlejem", ,,Gdy się Chrystus rodzi", czy ,,Lulajże, Jezuniu" . Kolędy  śpiewali: Julia Bobak, Agata Pierz, Julia Bizub, Urszula Mrowca- Kuscorz, Amelia Łukaszczyk, Karolina Galica, Justyna Łukaszczyk i Juliusz Skuza. Towarzyszyli im: Karolina Kosut, Marta Gębala, Hanna Cudak, Anna Mrowca- Kuscorz, Emilia Weber, Bartosz Knapczyk, Filip Socha i Denis Konkol. Koncert poprowadzili: Monika Ryba i Juliusz Skuza.
Całość przygotowały nauczycielki: Bogusława Rapacz i Ewa Sakowicz.