Finał Szlachetnej Paczki

Weekend cudów Szlachetnej Paczki 2020 odbył się 12-13 grudnia. W przededniu pani Marlena Kałużniak oraz pan Jerzy Tęcza z pomocą innych pracowników szkoły spakowali wszystkie prezenty od darczyńców z naszej społeczności szkolnej i zawieźli je do magazynu Szlachetnej Paczki w Skomielnej Białej. Już następnego dnia Szlachetna Paczka została dostarczona naszej rodzinie - pani Annie. Wzruszeń ze strony pani Ani oraz wolontariuszy nie brakło - w załączonych do artykułu zdjęciach znajdują się wiadomości od Wolontariuszki, która dostarczała Naszą Paczkę, Szlachetną Paczkę! Dziękujemy! Pomaganie uszlachetnia i daje to niesamowite uczucie poczynionego dobra!

P. S. Na zdjęciach także bombki od naszej Wolontariuszki i Jej córki- ich własnoręczna praca jako wyraz wdzięczności!
Tekst. M. Kałużniak