Festyn Rodzinny 2022 w naszej szkole

Od wielu lat w Szkole Podstawowej nr 3 im. gen M. Zaruskiego w Zakopanem Festyn Rodzinny to naprawdę huczne święto. Tym razem ten wspaniały dzień przypadł 11 czerwca. Teren szkoły zamienił się w miejsce wielu atrakcji.  Na plenerowej scenie wystąpili uczniowie szkoły, którzy dali prawdziwy muzyczno- aktorsko-taneczny popis.  Miłą niespodziankę sprawili nam nasi nauczyciele śpiewając utwory muzyczne z repertuaru m. in. Kabaretu Starszych Panów i Wojciecha Młynarskiego. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność. Naszą uroczystość swoją obecnością zaszczycili Burmistrz Zakopanego pan Leszek Dorula oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych pani Aneta Zwijacz- Kozica. Pan burmistrz wyraził wielką radość z zaproszenia i wspólnego świętowania Dnia Rodziny, docenił nasze zaangażowanie i wielki wkład pracy. Przekazał na ręce pani dyrektor Aleksandry Łakomik upominek z zestawem gier edukacyjnych dla uczniów. Dziękujemy!

Na dziedzińcu szkoły było bardzo gwarno i radośnie. Podczas festynu można było zrobić makijaż, tatuaż lub ciekawą fryzurę, zjeść watę cukrową, lody, popcorn, wypić lemoniadę, zjeść pizzę, coś z grilla, bądź coś słodkiego z bufeciku, wziąć udział w warsztatach plastycznych i loterii fantowej. Na boisku szkolnym można było przejść tor przeszkód lub rozegrać towarzyskie mecze piłki nożnej i siatkowej. Drużyny wystawili nasi uczniowie-mistrzowie powiatu kontra absolwenci oraz uczniowie kontra rodzice.    

Dochód z całego festynu zostanie przeznaczony przez Radę Rodziców na cele naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy! Pani dyrektor składa podziękowania nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji, uczniom i rodzicom za wielogodzinną pracę i poświęcony czas, zaangażowanie, a przede wszystkim wielkie serce, abyśmy mogli wspólnie i rodzinnie świętować ten dzień.