Biegi przełajowe

W dniu 30 września 2015r. na Dolnej Równi Krupowej odbyły się pierwsze w nowym roku szkolnym zawody w biegach przełajowych.
Nasi uczniowie kolejny raz dali nam duże powody do zadowolenia zajmując zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców 2 miejsce ustępując jedynie reprezentacjom z Nowego Bystrego.
Indywidualnie w najmłodszej kategorii dziewcząt Zofia Nawalaniec zajęła 3 miejsce, Karolina Janik 4 miejsce i Hanna Wojtowicz miejsce 5. Wśród chłopców w tym samym wieku 1 miejsce zajął Patryk Kucharski a 2 miejsce Michał Obtułowicz, 6 miejsce Kacper Słomczyński. W kategorii 2006 – 2007 dziewcząt 1 miejsce zajęła Nikola Komorowska, natomiast w roczniku 2004 bardzo wysokie 5 miejsce zajęła Daria Szkurat.

Wszystkim naszym młodym sportowcom składamy gratulacje i dziękujemy za wspaniałą postawę.