Bieg Niepodległości

10 listopada ulicami miasta  tradycyjnie jak co roku odbył się Sztafetowy Bieg Niepodległości.  W zawodach brało udział 12 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe w tym drużyna naszej Trójki. Zawodnicy mięli do pokonania  trasę z Zakopanego na Olczę, ponad 7 km.
Nasza reprezentacja w składzie: Stanisław Majerczyk, Daria Szkurat, Damian Andrzejak, Aleksandra Łukaszczyk, Karol Stachoń, Liwia Kubin, Karol Toporowski, Zuzanna Wojtowicz, Jan Łukaszczyk, Kinga Prusinowska, Michał Furmanek, Marcelina Majerczyk spisała się fantastycznie zajmując III miejsce.
Najszybsza okazała się drużyna z Kościeliska, a drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 9 z Zakopanego.
Dziękujemy naszym zawodnikom za piękną postawę i ogromne zaangażowanie oraz powody do radości i dumy!!!