Autorem książki może być każdy

Dzieci z klasy 2a na zajęciach z edukacji polonistycznej wpadły na genialny pomysł napisania swoich mini- książeczek. Jak się okazało nie było to zbyt proste zadanie. Uczniowie jednak zaskakująco dobrze poradzili sobie z nim. Świetnie przy tym się bawili. Powstały książeczki z ciekawymi fabułami i pięknymi ilustracjami. Pani bibliotekarka doceniła wielkie zaangażowanie autorów książeczek i kilku z nich nagrodziła za pomysł, styl i ilustracje. Gratulujemy talentu pisarskiego i plastycznego: Hani Grabowskiej, Tomkowi Krzanowi, Hani Palider, Kubie Kizeweter, Jakubowi Tarnawskiemu i Guciowi Smaga.
                                                                                                                   Tekst: Joanna Bąk