A czas w domu spędzam tak...

A czas w domu spędzam tak…- akcja fotograficzna
 
Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w akcji fotograficznej „A czas w domu spędzam tak…”. Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na stronie szkoły tworząc wyjątkową Galerię. 

Bohaterem Waszych zdjęć możecie być Wy, wasi bliscy (ale pamiętajcie tylko za ich zgodą), wasz pokój, biurko… ogranicza Was tylko wyobraźnia : ). Do tematu akcji możecie podejść w sposób poważny lub żartobliwy ( z uśmiechem ). 

Zachęcamy również do tworzenia memów dodając chmurki, podpisy, hasła. Chcemy żebyśmy jako społeczność szkolna zrobili razem „coś” ciekawego co wywoła uśmiech na twarzy i radość u wielu z nas .  Zdjęcia mogą przedstawiać to w jaki sposób spędzacie czas wolny, jak się uczycie, odpoczywacie, gotujecie, jak być może robicie coś na co do tej pory brakowało Wam czasu.  Zdjęcie wysyłamy na adres :  marysiabednarek@onet.pl
  
Czekamy: )
Samorząd Uczniowski