Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2018/2019


Dyrektor szkoły - mgr Elżbieta Konopka – wychowanie fizyczne

Wicedyrektor szkoły - mgr  Aleksandra Gąsienica Marcinowska –  edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, doradztwo zawodowe


1.      mgr Barciewicz Danuta - matematyka, wychowawca kl. 8b

2.      mgr Bąk Joanna  – bibliotekarz

3.      mgr Bednarek Maria – wychowawca świetlicy

4.      mgr Bobowska – Wenta Elżbieta –  wychowawca świetlicy

5.      mgr Bukowska Halina – matematyka

7.      mgr Chowaniec Anna - plastyka, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 4c

8.      mgr Chowaniec-Trebunia Katarzyna - edukacja regionalna

9.      Czech Przemysław – zajęcia komputerowe, informatyka

10.    mgr Hoły Teresa – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1a

11.    Kałużniak Marlena – j. niemiecki, wychowawca kl. 5d

12.    mgr Keffer Ewa – religia, muzyka

13.    mgr Kęska Dariusz - religia

14.    mgr Kłosok Sebastian – j. polski, wychowawca kl. 7a

15.    mgr Kozieł – Górecka Monika – pedagog szkolny 

16.    mgr Kuczyńska Ewa – zajęcia techniczne, wychowawca świetlicy

17.    mgr Kurowska Bernadeta – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl.2b

18.     mgr Mateja Marzena - fizyka, matematyka, wychowawca kl. 7b

19.    mgr Matuszyk Marianna - j. angielski, wychowawca kl. 6a

20.    mgr Mickiewicz Maria - przyroda, geografia

21.    mgr Miś Sabina – edukacja wczesnoszkolna

22.    mgr Pabin Anna – wychowawca świetlicy
 
23.    mgr Pawlikowska Nina - język polski, wychowawca kl. 5c

24.    mgr Piechuta–Solik Patrycja – j. angielski, wychowawca kl. 5a

25.    mgr Rafacz Agnieszka - język angielski, wychowawca kl. 5b

26.    mgr Rapacz Bogusława – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1b

27.    mgr Różak Robert - matematyka

28.    mgr Rymarz Paulina - historia, wos

29.    mgr Sakowicz Ewa – historia, wychowanie do życia w rodzinie

30.    mgr Serwatowicz Paweł - wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 4a

31.    mgr Skowronek Zofia – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3a

32.    mgr Skupień Teresa – wychowawca świetlicy

33.    mgr Stokłosa Małgorzata - biologia

34.    mgr Stopka-Olesiak Małgorzata - psycholog

35.    mgr Szczerba Marcin – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca kl. 8a

36.    mgr Ustupska – Podsiadło Marta – logopeda

37.    mgr Wolska Lucyna – j. polski, wychowawca kl. 6b

38.    mgr Zawadzka Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2a

39.    mgr Zwijacz Paulina – chemia